0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

سوالات متداول


1.چرا برای خرید از سایت فروشگاهی گروه تجاری باشگاه کار آفرینان ، می بایست در وبسایت عضویت داشته باشم؟


ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در وبسایت باشگاه کار آفرینان موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی باشگاه کارآفرینان به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

 

2. روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟


برای خرید از سایت باشگاه کارآفرینان ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی و یا ثبت سفارش خود  را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان باشگاه کارآفرینان بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تاییدثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

3. برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟


تیم پشتیبانی باشگاه کارآفرینان، در زمان ساعات اداری ( از ساعت 8 تا14/30) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شمابوجود آمد برای ما پیغام (اس ام اس) بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد باشما تماس حاصل گردد(09904057066) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

 

4. در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟


در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان ما ، در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیریسفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

 


5. آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟


بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی  تماس بگیرید. (09904057066) اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روشهای بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

 

6. آیا برای اطمینان از پردازش ثبت سفارش، لازم است که با گروه تجاری کارآفرینان تماس بگیرم ؟


خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی  برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت با شما تماس خواهند گرفت.

 

7. زمان اعلام شده از طریق پیامک برای تحویل کالا برای من مناسب نیست. راهکار لازم چیست ؟


کافیست از قسمت تماس با ما با واحد پشتیبانی  تماس بگیرید.چنانچه این امکان وجود داشته باشد کارشناسان ما تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شما بکار خواهند گرفت.

 

8. آیا امکان خرید حضوری و یا تلفنی وجوددارد؟


بله؛  اما هدف ما این است که شما یک خرید آسان و لذتبخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید تلفنی دارید کارشناسان ما پاسخ گوی شما خواهند بود.

 

9.آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در هنگام تحویل وجود دارد؟


فقط در شهر مشهد امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا وجود دارد. این امکان فعلا برای سفارش های به مقصد شهرستان وجود ندارد.

 

10. آیا امکان ارسال کالا برای دیگران وجود دارد؟


بله، چنانچه می خواهیدسفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت باشگاه کارآفرینان و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود.

 


11. در صورت عدم حضور دریافت کننده در آدرس اعلام شده توسط مشتری، هماهنگی بعدی به چه صورت انجام می گیرید؟


می بایست با تماس از طریق تلفن و یا ارسال پیامک، عدم حضورخود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود.


12. اگر کالای ارسالی با کالایی که در وبسایت باشگاه کارآفرینان دیدم مغایرت داشت، باید چکار کنم؟


می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی  اطلاع دهید. بدیهی است گروه تجاری باشگاه کارآفرینان خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استرداد کالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

13. جهت بازگشت کالا پس از تماس با پشتیبانی گروه تجاری باشگاه کارآفرینان و پر کردن فرم، بلافاصله امکان بازگشت کالا وجود دارد؟


واحد پشتیبانی باشگاه کارآفرینان برای هماهنگی و زمانبندی بازگشت کالا و نحوه آن با شما تماس می گیرد.


14. اگر پرداخت سفارشم مغایرت داشت به چه صورت اطلاع دهم؟


اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی  پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد.