0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

راهنمای خرید و ثبت سفارش:

به منظور ثبت سفارش، با رفتن بر روی منوها بالای وب سایت، از بخش محصولات، محصول مورد نظر خود را انتخاب و در نهایت با کلیک بر روی دکمه "ثبت سفارش" محصول خود را به لیست خریدها و سفارشات خود اضافه کنید.
پس از ثبت سفارش، شما می بایست به سبد خرید خود مراجعه کرده و اقدام به نهایی کردن سفارش و پرداخت هزینه آن نمایید.
در روند نهایی کردن سفارش شما می بایست آدرس تحویل کالا، نحوه ارسال و پرداخت وجه را مشخص نمایید. لازم به ذکر است در صفحه "اطلاعات پرداخت" جزئیات شماره حساب اعلام شده است 
بعد از نهایی کردن سفارش، علاوه بر نمایش موفقیت آمیز بودن ثبت سفارش  کارشناسان فروشگاه در ساعات اداری (۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر)، یک مرتبه در ساعت ۱۰ صبح اقدام به ارسال سفارشات می نمایند.
چنانچه سفارش در ساعات غیر اداری و در روزهای تعطیل ثبت شود، در اولین ساعات اداری روز بعد، سفارش ها به ترتیب اولویت ارسال می گردند.
در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود، در قسمت سفارشات قادر به مشاهده تاریخچه سفارش های خود و وضعیت هر سفارش می باشد. وضعیت هر سفارش می تواند یکی از موارد زیر باشد:
پرداخت شده، در حال بررسی، ارسال شده و برگشت خورده
وضعیت "پرداخت شده": هزینه سفارش های در این وضعیت به صورت کامل توسط خریدار پرداخت گردیده و در نوبت بررسی توسط کارشناسان فروش می باشند.
وضعیت "درحال بررسی": سفارش های در این وضعیت در حال بررسی توسط کارشناسان فروش به منظور ارسال می باشند.
وضعیت "ارسال شده": سفارش های در این وضعیت توسط شرکت آماده ارسال گردیده است. سفارش های مناطق ۲۱ گانه تهران توسط پیک (بین ساعت ۱۱ تا ۱۴/۳۰) و سفارش های سایر شهرها و استان های دیگر توسط پست سفارشی یا از طریق شرکت تیپاکس یا باربری  ارسال می گردند